Zemgaļu Leģions MCC

Biedri

Kaspars Riekstiņš

Dibinātājs | Goda biedrs | NOV 1999

Jānis Kažotnieks

Goda biedrs | 6. JAN 2000

Mārcis Vītoliņš

Prezidents | Goda biedrs 29.JŪL 2004

Guntars Strangats

18. APR 2007

Uldis Feldmanis

26. MAI 2007

Edgars Sondors

20. DEC 2007

Andris Lelis

18. MAR 2008

Normunds Skrāģis

10. JŪL 2017

Arnis Buškevics

15. OKT 2016

Juris Karlinskis

13. JAN 2018

Jānis Dzedonis

29. SEP 2018

Guntis Ribaks

16. NOV 2019

Juris Kuprēvičs

29. JAN 2022