Zemgaļu Leģions MCC

Members

Uldis Samulis

Biedrs kopš 2024.g 20. Janvāra
Uldis Samulis

Izbaudot brīvības garšu!

   Mani sauc Uldis Samulis un mans motocikla stāsts sākās diezgan agri. Man liekas, man bija kādi 12 gadi, kad vecāki nopirka mopēdu Gauja. Es biju tik satraukts un priecīgs par šo jauno transportlīdzekli, ka nevarēju sagaidīt brīdi, kad varēšu braukt pa apkārtni. Katru dienu pēc skolas es devos uz mājām, lai varētu izbaudīt savu mopēdu.

   Tad vēlāk, kad es jau biju nedaudz vecāks, es sāku strādāt ar vecāko brāli mežā. Mūsu darbs bija smags, bet tas bija to vērts, jo es nopelnīju naudu, lai varētu iegādāties savu pirmo “lielo” motociklu – Mopēdu Delta. Es atceros, ka tas bija tik liels solis manā motocikla ceļā un es biju lepns par savu sasniegumu. Tomēr, atmiņas par to laiku ir arī par to, ka es biežāk stūmu motociklu nekā braucu ar to. Bet tas bija tikai sākums manam motocikla piedzīvojumam.

   Kad man bija kādi 18 gadi, man bija iespēja uz neilgu laiku pabraukt ar motociklu Jawa 350. Tas bija kaut kas pilnīgi jauns un aizraujošs. Es izbaudīju katru brīdi, braucot pa ceļiem, sajūtot vēja plīvuru un brīvības garšu. Taču, pēc tam, līdz 37 gadiem, es biju pārtraucis savu saikni ar motocikliem. Dzīve bija aizvedusi mani citos virzienos un motocikli bija palikuši tikai kā atmiņas.

   Manai sievai bija velme braukt ar motociklu un viņa mani pamudināja, lai atkal iegādātos motociklu. Un tā es iegādājos savu sapņu motociklu – Honda Rebel 1100. Šis brīnišķīgais transportlīdzeklis atdzīvināja manu mīlestību pret motocikliem. Tagad es atkal braucu pa ceļiem, baudot brīvības garšu, kas tik īpaša ir tikai motociklu braucējiem. Es izbaudu katru mirkli, kad esmu uz sava motocikla, un esmu pateicīgs sievai par to, ka viņa mani iedrošināja atgriezties pie šīs aizraušanās.

   Motocikli ir kļuvuši par svarīgu daļu no manas dzīves un es nevaru iedomāties savu ikdienu bez tās brīvības un piedzīvojumiem, ko tie sniedz. Tāpēc, ja jums ir kāda aizraušanās vai sapnis, nekad neaizmirstiet to piepildīt, jo tas var atnest tik daudz prieka un apmierinājuma. Es esmu pierādījums tam, ka pat pēc ilgāka laika var atgriezties pie savas aizraušanās un izbaudīt to līdz pat pilnībai. Brauciet droši un baudiet ceļu!

Motorcycles
  • Honda Rebel 1100